T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

"Safe Digital Marketing for Agripreneurs – DIGIAGRIMARK Nr. 2020-1-TR01-KA204-094469" Tarım Girişimcileri için Güvenli Dijital Pazarlama Projesi” nin 3. Ulus Ötesi toplantısı İspanya’nın Huelva şehrinde yapılmıştır.

Yayın Tarihi : 5.7.2022

Aydın Valiliği Koordinatörlüğünde yürütülen Müdürlüğümüzün de Stratejik ortaklarından olduğu Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Sosyal Etki ve Yenilikçi Eğitim Derneği, Baldaque & Alves da Silva, Lda (NEWTIE), Portekiz, European Grants International Academy SRL (EGInA), İtalya, Institute of Entrepreneurship Development (IED), Yunanistan ve Inercia Digital SL (INERCIA), İspanya tarafından yürütülen "Safe Digital Marketing for Agripreneurs – DIGIAGRIMARK Nr. 2020-1-TR01-KA204-094469" Tarım Girişimcileri için Güvenli Dijital Pazarlama Projesi” nin 3. Ulus Ötesi toplantısı İspanya’nın Huelva şehrinde yapılmıştır.

Kurumumuzu temsilen Gıda Yüksek Mühendisi Elif ÇELEBİ ve Ziraat Yüksek Mühendisi Saime GÜRSOY katılmışlardır.

Toplantıda proje kapsamında hazırlanan eğitim ve öğretim materyalleri hakkında Gıda Yüksek Mühendisi Elif ÇELEBİ tarafından sunum yapılmıştır.