T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

ELAZIĞ EL SANATLARI EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE TURGAY ÇAM ATANDI

Yayın Tarihi : 30.09.2021


                     ELAZIĞ EL SANATLARI EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE TURGAY ÇAM ATANDI                                                                                                   Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine Turgay ÇAM atandı.

Turgay ÇAM, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğüne 30.09.2021 tarihinden itibaren Bakanlık Olur ile görevine başlamıştır.

TURGAY ÇAM KİMDİR?

1972 Yılında Elazığ Örençay'da doğdu.  İlkokul,  Ortaokul ve Lise (Meslek Lisesi- Elektronik bölümünü) Elazığ da tamamladı. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Otomotiv Bölümünü 2007 yılında tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde İşletme Bölümünü 2013 yılında tamamlamıştır. İlk görevine 1998 yılında Kahramanmaraş Ziraat Bankası Şubesinde başladı. 2002 yılında Kahramanmaraş Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüne naklen tayin oldu. Daha Sonra 2007 yılında Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü emrine naklen atandı. 2010 yılından itibaren Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü emrinde Muhasebe Şefliği ve Personel (Özlük) Şefliği görevlerini başarılı bir şekilde yürütüyor iken,  29.09.2021 tarihinde Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü ne Müdür olarak atandı.  Evli ve iki çocuk babasıdır.